Search
Close this search box.

Co chcete číst na Přibližovadlech v roce 2013? Anketa pro všechny čtenáře

Celý článekAnkety děláme na našem webu pravidelně a vy je také – soudě podle čtenosti – máte rádi. Nicméně ještě jsme se vás nikdy nezeptali, co si vlastně o nás myslíte. Po pravdě se tak nezeptáme ani teď, otázka však bude mít souvislost. Rádi bychom totiž věděli, jestli píšeme ty správné články, které vás nejvíc zajímají.

 

Přibližovadla.cz byla „nějak“ nastartována, „nějak“ fungují, jakousi malou historii za sebou už mají, byť o tradici bych raději ještě nepsal. Podle ohlasů čtenářů a hesla „Když tě nikdo nepochválí, pochval se sám“ to asi neděláme úplně blbě, nicméně jak jsem již uvedl, dosud jsme se vás na to nezeptali. Začínáme tedy opatrnější otázkou na témata článků. Co chcete číst na Přibližovadlech v roce 2013?

Abyste si nemysleli, že podléháme alibismu a chceme nechat volbu jen na čtenářích: Máme přichystány nějaké ty změny a dokonce i nové rubriky. Zatím si to však necháme pro sebe, abychom vás zbytečně neovlivňovali – váš názor nás totiž opravdu hodně zajímá.

Vy čtete, my píšeme…

Tato anketa je zároveň první, ve které můžete „zaškrtnout“ více než jednu volbu. Odpovědi jsou víceméně zřetelné, malé vysvětlivky si přesto neodpustím:

Do testů příslušenství pro kola nebo koloběžky počítáme i komponenty, jako jsou třeba pláště, gripy či třeba brzdové špalky.

Obecné příslušenství jsou třeba helmy nebo pumpičky, tedy příslušenství takříkajíc univerzální pro kola i koloběžky. Náměty na konkrétní produkty prosím pište do komentářů.

Informace o koloběžkových závodech se netýkají jen Rollo ligy, ale třeba také aktivit sdružení Bez pedálů apod.

Do komentářů napište klidně také, co byste nejraději zrušili. Pokud se nejedná rovnou o celý web…

Ještě jednou připomínám: můžete „zaškrtnout“ více než jednu volbu v anketě.

Hlasování v anketě bylo ukončeno

anketa

Sdílej:

14 komentáře

 1. Určitě nezapomenout na zápisky z cest, uskutečněných na přibližovadlech, tedy skládačkách, koloběžkách a jiných „kouscích“.

 2. Z mojho osobneho pohladu je tu prilis vela clankov o skladackach a ich prislusenstve. Osobne pre mna absolutne nezaujimava cast tohto webu. Samozrejme respektujem vasen majitela tejto stranky pre tento druh bicyklov. Chybaju mi tu skor popisy inych priblizovadiel ako su trojkolky, stvorkolky, specialne druhy. Mozno by som privital viac clankov od ostatnych citatelov, nieco ako okienko citatela, kde by mohli byt aj rady, postrehy, skusenosti, fotky z vyletov a podobne.

 3. Bych si přihřál polívčičku!
  Sic často slibuju a díky hlavě našeho státu budu čím dál tím méně schopen slibům dostát (připravil mně práci navíc na minimálně 8let), tak bych uvítal samostanou rubriku věnující se závodní technice (koloběžkám, komponentům). Sem tam něco dodám.
  A technickou rubriku „jak vybírat (kupovat)“ koloběžku a „jak na ní jezdit“ = názvy rubrik si uprav sám Petě!, na to nestačím. No a sem tu mou disertačku a ostatní články na téma správného „dupání“.

 4. Jak píše Juraj
  taky bych uvítal i jiná přibližovadla. například mě strašně zaujal TRIcon od AZUBU

  Dále by byla dobrá nějaká reportáž z výroby koloběžek. něco v tom smyslu jak se z hromady trubek postupně stává kolobka. otázka je, jestli by to vůbec šlo zrealizovat. Dneska si dost firem chrání chránit své know how.

  dále by bylo super nějaká rubrika kam na výlet. jestli má někdo tip kam vyrazit, popř. „reportáže z výletů“ atd.

 5. Já jsem tento web objevil právě kvůli skládačkám, na kterých jezdím a koloběžky mě díky tomuto webu tak nadchly, že jsem si jednu pořídil a pokouším se na ní jezdit. Přibližovadla se mi líbí právě proto, že nejsou cíleny na jednu komunitu, ale vykrývají méně běžné prostředky.. Takže více skládaček, lehů, trajků a vychytávek !!! Prostě toho, na co se nemůžu podívat nebo vyzkoušet v každym cyklokrámě.

 6. Myslim, že tohle je opravdu výjimečný web a možná na rozdíl od jiných jsem rád, že to není jen o koloběžkách, i když jsem ho objevil při hledání informací právě o nich. Jsem ale také rád, že ostatní představovaná přibližovadla a vychytávky jsou něčím výjimečné a nejsou ke koupení na každém rohu (lehokola, skládačky, chybí tu myslím opravdu ty tříkolky). Osobně bych si rád přečetl třeba článek o jízdě na historickém vysokém kole a celkem by mě zajímalo i téma tandemových kol.

  Jinak trochu z jiného soudku: na webu se zobrazují vždy tři poslední komentáře, ale nějak jsem se nedoklikal na všechny komentáře od všech článků chronologicky řazené, takhle když někdo okomentuje rok starý článek a pak za ním přibydou tři další komentáře k novému článku, tak se člověk o tom starém nedoví, pokud si článek nerozklikne. Ale to je takové nice-to-have :-)

 7. Mě osobně nejvíc zajímají články o koloběžkách. Ať už recenze nebo články o závodech a jiných akcích. Zajímal by mě třeba článek o mushingu na kolobce a také články o zajímavých cestách a výletech.

 8. Na Přibližovadla chodím rád a hlavně mě zajímají články o koloběžkách. Napadlo mě ještě, co rubrika bazar? Bazar koloběžek a jejich příslušenství…
  Jinak díky za články a jen tak dál, těším se na další!

 9. Čaute lidi, čau Petře. Tak přibližovadla jsou super. Já mam brndu, takže skládačky mě moc nezajímají, ale lehokolo nebo jiné pozoruhodné stroje by mě zaujaly. Jinak se chci v létě vydat na nějaký delší výlet a tak by mě zaujaly nějaké cestopisy ve kterých by bylo pár těch technických rad. Třeba testy kolobek na delších výletech. Jinak technika , závody a tak, by nebylo k zahození.

 10. Ahoj, tak mě nejvíce potěší testy koloběžek „městského“ typu, potom, jak jde která ověsit ve smyslu brašnami na nějaký delší výjezd, je-li k tomu potřeba montáže nějakého železa navíc (nosiče na brašny) apod. Pak by mne přímo nadchnul nějaký srovnávací test vozíků za koloběžky a dalšího příslušenství (o kterém třeba ani nevím, že je :).
  Díky za fajn stránku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *