Kolobkakros se blíží – trénujete v terénu?

Koloběžkový kros na Pohodu, který se bude coby poslední závod seriálu Bez pedálů konat v Letkově u Plzně, se blíží – sobota 23. listopadu to jistí! Ostatně o druhém ročníku tohoto u nás ne úplně tradičního závodu na koloběžkách v lehkém terénu, jsme vás již na Přibližovadlech informovali.

Z Kolobkakrosu 2012 | Foto Bez pedálů
Z Kolobkakrosu 2012 | Foto Bez pedálů

Dotaz tedy zní: Co vy, už trénujete jízdu po nezpevněném povrchu, kontrolu koloběžky na blátě (možná i sněhu), běhání do kopečka, prostě vše, co je potřeba, abyste si závod užili a neutrhli si úplnou ostudu?

Já jsem trochu začal. Sice počítám s tím, že budu do posledních sil bojovat o některé z posledních míst, nicméně přípravu podcenit nehodlám. Tak se do toho dejte i vy – potkáme se 23. 11. v Letkově!


Sdílej:

5 komentáře

  1. Žádná rychlost, to zkresluje ten širokoúhlej objektiv :) Průměrka tak 13 km/h… Jezdím na sériovce Kostka Hill Fun z Vaškovy půjčovny a hodlám na ní jet i závod:)

  2. Ok já jen sonduju konkurenci, taky pojedu na hillce. Letos vyhraje někdo z velkým předním kolem. Loni to bylo omezeno jen na 20 palců max. Přítelkyně s cross maxem má radost :)

  3. To jsou teda fóry! :) Já rozhodně neaspiruji na nějaké umístění – chci si to jen užit jako účastník po všech těch letošních závodech, které jsem fotil a psal reportáže. Ne, že by ta posléze taky nebyla :)

  4. Já taky nemám aspirace na vítězství, leda že bych přestoupil do kategorie baroko. Váha by na to byla, ale nějak se tam neženu :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *