Search
Close this search box.

Kutáme a kutáme – neboli co se chystá

Víme o tom, že jsme vás v poslední době trochu zanedbávali, nicméně to se právě teď stává minulostí. Máme přichystaných spoustu článků, které vám budeme postupně servírovat jako na stříbrném podnose. Chcete vědět jaké?

Swifty One konečně v podrobné recenzi

Tak, jak dlouho a netrpělivě se čekalo na uvedení „Swiftyny“ na trh, podobně i nám trvala recenze. Můžete si ale být jisti, že ji na Přibližovadlech.cz spatříte v řádu dní.

Swifty One

A nebude to recenze lecjaká! Kromě nášupu obvyklých informací budete moci číst také druhý pohled a nebude chybět ani krátké video.

NaLinkovaná budoucnost

O nové značce skládacích kol jsme již na Přibližovadlech.cz psali, nyní máme na modelu Link D8 už pár set kilometrů natočených, takže pomaličku chystáme detailní recenzi.

Tern Link D8

Tern Link D8 bude zcela jistě jedním z bestsellerů rozjezdu této značky, nicméně my ve spolupráci s ní chystáme ještě další překvapení. Uvidíte sami.

Naložte si Bromptona

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na legendu skládacích kol – britský Brompton. V dalším článku se zaměříme na systém uchycení brašen a jejich portfolio.

Brašny na Bromptona

Můžete si být jisti, že půjde o zajímavé čtení, protože tak, jak je samotný Brompton originální, jsou „svojské“ i jeho brašny a další zavazadla.

Užitečné drobnosti

Abychom se ale nevěnovali jen „velkým věcem“, objednali jsme pro vás na testy také nějaké to zajímavé příslušenství. Možná jste už slyšeli o „helmách-nehelmách“, přesněji vyztužených čepicích značky Krust.

Zdroj: Krust.cz

Jednu takovou zrovna máme v redakci a nezapomeneme podat report.

Stejně tak právě testujeme sadu blikaček BBB SparkCombo. Ostatně co jiného byste chtěli v tomhle počasí dělat, že ano?

Tato světla vypadají velmi dobře a jsou užitečná zejména pro lid počítačový – nabíjí se totiž pomocí USB portu.

To je tedy malá návnada na další články na Přibližovadlech.cz. Zachovejte nám, prosím, přízeň i nadále a nebuďte zamračení. Stačí, že počasí nestojí za nic…

Sdílej:

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *