Na návštěvě: Kolobky.cz – brněnská koloběžková speciálka

Brno má, alespoň myslím, docela solidní koloběžkářskou základnu. Svůj nemalý podíl na tom má Petr Mejsnar, koloběžkový evangelista a majitel jediné kamenné koloběžkové speciálky v Brně – Kolobky.cz. Ta je nyní, tak trochu i díky mně, čerstvě uklizená a naleštěná :-) Protože jsem se za Petrem vydal na návštěvu s foťákem a mikrofonem, přičemž jsem nebyl vpuštěn dřív, dokud nebylo vše v cajku. Jak se v Brně prodávají koloběžky?

 

Nedělám si legraci – když jsem chtěl otevřít dveře do prodejny Kolobky.cz v Brně, narazil jsem na robotický vysavač, který se motal za dveřmi. Jak slezl ty dva nebo tři schůdky, které jsou hned za nimi, to vážně netuším. Ale byl tam, a nechtěl mě pustit dovnitř :-) Nepřišel jsem ale neohlášeně, takže vysavač byl odstraněn a já se mohl pustit do focení a následného natáčení rozhovoru s Petrem Mejsnarem.

Nenechte se zmást panoramatickou 180˚ fotografií. Prodejna Kolobky.cz  je ve skutečnosti poměrně úzká „nudle“. Ale jak sami vidíte, zboží se sem vejde spousta
Nenechte se zmást panoramatickou 180˚ fotografií. Prodejna Kolobky.cz  je ve skutečnosti poměrně úzká „nudle“. Ale jak sami vidíte, zboží se sem vejde spousta

Protože s Petrem jsme si povídali na mikrofon a vznikla z toho další epizoda Kolobcastu, tento text zkrátím na pouhé základní informace:

Kolobky.cz jsou skutečně jedinou kamenná prodejnou v Brně, která má v sortimentu jen a pouze koloběžky. Samozřejmě plus nezbytné příslušenství a kvůli nejmenším zákazníkům ještě odrážedla. Tím to však nekončí. Kolobky.cz samozřejmě mají také v dnešní době povinný e-shop, je zde půjčovna koloběžek a nezbytný servis, můžete si objednat stavbu nebo chcete-li tuning koloběžky na přání. Kromě toho jsou Petr Mejsnar se svojí pravou rukou Bolkem Žemlíkem také pořadatelé pravidelných vyjížděk či Brněnského koloběžkového dne.

To vše najdete na adrese Hybešova 14, Brno, a/nebo na webu Kolobky.cz, případně facebookové stránce Kolobky.cz. Vše ostatní se dozvíte v následujícím rozhovoru. Přeji příjemný poslech!

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Nově Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-)

Petr Mejsnar (vlevo) a Bolek Žemlík (vpravo) s autorem článku v prodejně Kolobky.cz
Petr Mejsnar (vlevo) a Bolek Žemlík (vpravo) s autorem článku v prodejně Kolobky.cz

Kolobky.cz – fotogalerie

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *