Search
Close this search box.

Neflákám se, makám! Aneb co budete už brzy moci číst na Přibližovadlech

Celý článek Ne, že bych měl času na rozdávání, naopak. Nestíhám jako vždy. Ale teplé dny a pořádná porce sluníčka mně vlévají krev do žil, takže jezdím, jezdím, a testuji. Nikdy nedělám testy „od stolu“. Každá koloběžka, která prošla redakčním testem Přibližovadel, naběhala aspoň 200 kilometrů i více. A jaké stroje jsou nyní na řadě?
Skládačka potřetí a Morče k tomu

Testy trojice skládacích koloběžek Kostka hodlám hned v příštím týdnu uzavřít posledním modelem. Po nejmenším Rubiku (recenze zde) a největší Tour Fold (recenze zde) už chybí do trojice jen střední model Kostka Twenty Fold, tedy koloběžka se dvěma dvacetipalcovými koly.

„Twentynu“ už mám dostatečně ojezděnou i mnohokrát poskládanou, takže zbývá jen navštívit fotoateliér přítele Špačka a hezky ji vyblejsknout, aby jí to v recenzi slušelo. Což jistě bude, protože jsem testoval Kostku Twenty Fold ve slušivé limitované edici v bílo-červeném provedení. Na recenzi se můžete těšit někdy v příštím týdnu.

Kostka Twenty Fold a Morxes Cavia Disc
Kostka Twenty Fold a Morxes Cavia Disc

V pátek u mě zazvonil pošťák a přivezl krabici s logem Morxes. Samozřejmě, že jsem věděl, co v ní bude… morče. Koloběžka ekonomické řady Morxesu – Cavia. Mimochodem, věděli jste, že cavia je vědecký název pro morče?

Celým jménem se tento rudý stroj jmenuje Morxes Cavia Disc, jde tedy o verzi s mechanickými kotoučovými brzdami. Jako dělaná pro příznivce Alpských či Pyrenejských sjezdů…

Každopádně Cavii musím pořádně zajet, takže recenze nevyjde dříve než za 14 dní. Už teď se ale na svezení těším.

Garmin do třetice

Stejně jako završím testem Twenty Fold trojici skládacích koloběžek od Kostky, vydám po recenzi této skládačky již třetí test sportovních hodinek od Garminu. Tentokrát se můžete těšit na recenzi sporttesteru Garmin vívoactive HR, což je moc pěkná věcička, mimo jiné s dotykovým displejem. Od Garminu si pak dám chvíli pauzu a vyzkouším zase jiného výrobce této „sportovní elektroniky“. O jakou značku byste měli zájem? Dejte mi, prosím, vědět. Třeba v komentářích pod článkem.

Garmin vívoactive HR | Foto Garmin
Garmin vívoactive HR | Foto Garmin

Sdílej:

4 komentáře

  1. Monstra se testovat spíš nechystám – je to hodně jednorázová záležitost na horské sjezdy. A navíc pokud vím, se to ani nebude prodávat „koncákům“ – je to určené pro horské půjčovny koloběžek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *