Skládací kola Strida, koloběžky Kostka, elektrokola a jiné – v nové prodejně v Brně

Celý článek Kamenných prodejen s běžným „kolařským“ sortimentem je všude spousta a Brno není výjimkou. Na krámech si můžete vybrat od běžné masové produkce až po statisícová luxusní kola. Něco jiného jsou ale stroje takříkajíc „mimo hlavní proud“ – ty mnoho prodejen nemá. Jedna nová se nám ale vyklubala přímo v centru…

[ad#sklik-468-x-60]

Brňané to znají – od hlavního nádraží projdete „myší dírou“ a jste na křižovatce Koliště – Křenová – Dornych. Dáte-li se doleva, na rohu minete armyshop a jste tam. V novém obchodě firmy 4freetime. Pro přespolní a nechápavé máme mapu – je to přesně tady.

4freetime prodejna Brno Koliště

Mnozí z vás budete 4freetime pravděpodobně znát jako producenta elektrokol, jak jsme ale již anoncovali v reportáži z letošního veletrhu For Bikes 2013, tato firma nově získala české zastoupení skládacích kol Strida. Jednoho zástupce těchto kol jsme již testovali, nyní chystáme recenzi dalšího modelu – těšte se zhruba za tři týdny až měsíc.

Skládací kola Strida a koloběžky Kostka

Kostky jsou vrženy…

V nové prodejně na rušné brněnské ulici tedy pochopitelně najdete jak elektrokola a Stridy, tak si tam můžete prohlédnout například i elektrojednokolku IPS ve dvou provedeních – viz náš test.

Co však navíc potěší pravověrné koloběžkáře, je novinka v sortimentu firmy 4freetime – koloběžky Kostka, které také najdete na nové prodejně. Zatím se zde můžete seznámit (a samozřejmě je také koupit) se základními modely, mezi kterými ale nechybí ani hit letošní sezóny, Kostka Rebel, sortiment se bude postupně rozšiřovat.

4freetime prodejna Brno Koliště

A teď pozor: Pokud si v nové prodejně 4freetime na Kolišti v Brně zakoupíte koloběžku Kostka – a uvedete heslo Přibližovadla.cz – dostanete zdarma ještě helmu, přesněji vyztuženou čepici značky Krust. Akce ale platí jen do konce května, takže si pospěšte…

Prodejna 4freetime v Brně má otevřeno pondělí až pátek 11:00–17:00 hodin, ve středu můžete přijít až do 18 hodin.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *