Sraz koloběžkářů Broďák 2023 klepe na dveře!

Skoro se mi nechce věřit, že je to už deset let, kdy se v kempu Brodský u Červeného Kostelce poblíž Náchoda konal první „nultý“ Sraz koloběžkářů, pořádaný firmou Kostka – kolobka. Ale je to tak. Tradici je třeba ctít, takže i letos se bude desátý (ale ve skutečnosti jedenáctý) ročník Srazu koloběžkářů konat na stejném místě a v podobném termínu či období babího léta. Zapište si do kalendáře: 8.–10. 9. 2023

 

Jestli se nepletu, tak z těch deseti zatím pořádaných srazů chyběl přenosový vůz Přibližovadel pouze na dvou, takže bych mohl povídat, co všechno se tam děje. Vlastně jsem už povídal. Pokud jste na této akci, které se běžně účastní kolem dvou stovek koloběžkářů, ještě nikdy nebyli, vše o minulých srazech najdete zde. Troufám si předpokládat, že letos to bude plus-minus stejné, takže je na co se těšit.

Hromadné foto ze Srazu koloběžkářů 2022 | Zdroj foto Kostka - kolobka
Hromadné foto ze Srazu koloběžkářů 2022 | Zdroj foto Kostka – kolobka

Už jsem to na Přibližovadlech asi psal, ale pro jistotu: I když sraz pořádá firma Kostka – kolobka, zúčastnit se samozřejmě může každý koloběžkář se strojem libovolné značky. A pokud náhodou ještě koloběžku nemáte, na místě budou super stroje k zapůjčení. To už ale výhradně Kostky nebo Morxesy, jakožto druhý brand firmy Kostka – kolobka. A ještě jedna poznámka: Sraz koloběžkářů není sraz závodníků na koloběžkách. Je to pohodová, vysloveně rodinná akce, takže děti přibalte s sebou. Psy taky :-)

Registrace na letošní sraz je už nějaký čas otevřená zde, takže si pospěšte, ať na vás zbude výroční tričko té správné velikosti. Místa je v kempu Brodský dost, o to se obávat nemusíte. Teď už jen učinit to správné rozhodnutí a… potkáme se o druhém zářijovém víkendu na Broďáku.

Kemp Brodský je u rybníka stejného názvu. A rybník se dá – na srazu koloběžkářů – využít různě :-)
Kemp Brodský je u rybníka stejného názvu. A rybník se dá – na srazu koloběžkářů – využít různě :-)

Sraz koloběžkářů Broďák 2023

Kdy: 8.–10. září 2022
Kde: Kemp Brodský u Červeného Kostelce – www.campbrodsky.cz
Navigace: Mapy.cz
Registrace účastníků online
FB událost

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *