Search
Close this search box.

Úplně nové – webové – Nistlerovic koloběžky

V dnešní době si internetovou komunikaci a prezentaci pro sebe uzurpují sociální sítě, nicméně vlastní web osobně považuji za důležitou „domovskou základnu“ každého, kdo chce své výrobky či služby, případně více či méně hluboké myšlenky nebo moudra nabídnout jiným. Weby bohužel stárnou a je třeba je po nějakém času inovovat… nebo udělat úplně znovu. Právě to před nedávnem udělali Ilona a Pepa Nistlerovi čili Koloběžky pro dospělé, nebo chcete-li Koloběžky Nistler.

 

Práce všeho druhu

Že tuhle pražskou firmu (jejíž oba aktéři pochází z Moravy :-)) neznáte? Ale znáte. Koloběžka Friend – tu znáte, ne? Na Přibližovadlech o tomto skvělém stroji pár článků vyšlo, a právě Koloběžky Nistler, jsou jejím výrobcem. Koloběžky K-bike určitě také budete znát. Tak ty koupíte pouze u výrobce, nebo… v Koloběžkách Nistler. No a zakázkové brašny z Iloniny dílny, která vám ušije doslova, na co si vzpomenete, máte v merku nepochybně také. Kdyby náhodou ne, tak dva příklady za všechny: zdetady.

Tím ale nabídka této firmy, která zabrala téměř celý suterén jednoho velkého paneláku na rozhraní Libuše a Kamýku, nekončí. Na zakázku se zde nevyrábí jen brašny, ale i rovnou celé koloběžky. Tedy přesněji, obvykle jde spíše o tuning sériových modelů, nicméně Pepa umí výborně také třeba celkové repase, v dnešní době moderní elektrifikaci a tak dále a tak dále. Ale prodají vám i „normální“ sériovku :-) Zmíním ještě nezbytnou půjčovnu koloběžek, a také průběžně doplňované koloběžkové muzeum. Více čtěte v článku Na návštěvě: Koloběžky Nistler – suterénní koloběžkový svět.

Část Nistlerovic koloběžkového království 
Část Nistlerovic koloběžkového království

Nekonečný svět internetu

Ale protože tento článek začínal o internetu a webech, asi nikdo nepochybuje, že Koloběžky Nistler mají tak svůj web s e-shopem. Právě ten je nyní úplně nový a také na nové adrese. Do svých záložek v internetovém prohlížeči si tedy uložte adresu: www.kolobezky-nistler.cz. Jen poznámka: „starý“ web na adrese www.kolobezky-pro-dospele.cz je zatím plně funkční také, nicméně po nějakém času bude zrušený. Takže zvyknete-li si na novou adresu, neuděláte chybu.

Úplně nové – webové – Nistlerovic koloběžky

Úplně nové – webové – Nistlerovic koloběžky

Úplně nové – webové – Nistlerovic koloběžky

 

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *