Search
Close this search box.

Veselé Vánoce a krásný nový rok 2013!

Celý článek Nemusíte mít obavy, nehodlám se zde dopouštět srdcervoucích blahopřání, neřkuli snad i závazků do dalšího roku. Navíc, když tohle píši, tak si nejsem jistý, jestli v pátek, kdy má tento článeček vyjít, skutečně nenastane předpovídaný konec světa, Tudíž to udělám krátké a půjdu si raději sbalit krabičku poslední záchrany.

Přibližovadla letos v srpnu oslavila první rok svojí existence a mně to připadá jako celá věčnost. No, a už se dojímám, i když jsem si to zakázal! Takže znovu a věcně:

Přejeme všem našim čtenářům, fanouškům, obchodním partnerům a všem krásným bláznům do koloběžek a jiných přibližovadel bohatou nadílku, správně vyváženou mezi požitky těla i ducha. Samozřejmě také aspoň na konci roku trochu pohody od toho věčného shonu a pozor na kosti z kapra.

Veselé Vánoce a krásný nový rok 2013 přejí Přibližovadla.cz

Veselé Vánoce a skvělý příští rok s třináctkou na konci! Potkáme se…

Petr Lindner a realizační tým Přibližovadla.cz

Sdílej:

3 komentáře

  1. Děkuji a přeji všem klidné prožití nadcházejících svátků. Už se těším na jaro, zima ve městě mě nebere a jezdit za sněhem se mi nechce. Dovolím si položit otázku do fóra – jak se přes zimu udržujete v kondici ? Já se snažím běhat. Jde to v 55 kapánek ztuha, ale jde to. Nějak mi to k zimě prostě pasuje. Asi, že je mi při běhu teplo a nemusím být tak navlečený jak na kolo. Koloběžku jsem zazimoval úplně.

  2. Člověče, neblázni!
    V našem věku se správná forma musí „vyležet“. Do sezóny musíš nastoupit odpočatej a nikoli sedřenej ze zimní a předjarní přípravy.

  3. Také přeji všem hezké Vánoce a dobrý rok 2013. A ta otázka do fóra …No, normálně i v zimě (normální to asi není), jezdím na brndě, jde to pomaleji a namáhavěji, ale kašlu na to. Jo, a „v televizi říkali“, že prý ty starší ročníky mají cvičit, jinak prý v 65 letech nezvednou nad hlavu ani 5 kg. A tak jsem začal před třemi týdny cvičit, jenže jsem zhodil dvě kila (asi tukové zásoby nebo co…) a tak jsem raději cvičit přestal, protože nechci hubnout až zhubnout. Teď mám 68 kg a níže už jít nechci, žejo. Ale to cvičení mně docela vážně
    bavilo. Až přiberu znovu na 70 kg, tak zase začnu (kliky, dřepy…). Jo a ještě „v televizi říkali“, že běháním se moc opotřebovávají klouby, a protože nerad běhám, tak mi tato ojedinělá zpráva vyhovuje. No, a pokud zrovna nebrndím, tak fakt ležím, abych tu správnou formu do jara tedy „vyležel“, hm…a vůbec, jdu na to kafe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *