Search
Close this search box.

Video: O poklad zubaté žáby 2023

Jestli jsem se dříve účastnil koloběžkových závodů, tak nikoliv v roli jezdce se startovním číslem, ale coby zuřivý reportér s foťákem na krku. Časy se mění, na závody už nějaký ten pátek nejezdím. Ale jestli mám na nějaké klání ty nejlepší vzpomínky, tak to byly první Etapáky. Jak možná víte, z Etapáků později se stal závod O poklad zubaté žáby. Chcete vědět, jak to na takové akci vypadá?

 

Dobrá práce

V době fotících smartphonů na každých závodech vznikne spousta více či méně povedených fotek a videí. Obvykle jsou to jen střípky, útržky, tak, jak je zaznamenali lidi v rámci „občanské žurnalistiky“, aby je sdíleli – jak jinak – na sociálních sítích. Občas se ale dokumentování akcí ujme někdo řekněme systematičtěji a profesionálněji, což se stalo i na druhém ročníku etapového závodu O poklad zubaté žáby. Díky Miroslavu Orosovi vznikl výborný půlhodinový dokument, v němž se o této akci dozvíte… úplně všechno :-)

Kája si dal pauzu

Jedinou informaci, kterou prozradím, je vítěz závodu O poklad zubaté žáby 2023. Je jím Kája Cvalín (PSP KK Plzeň), který vyhrál, podle vlastních slov: „já jsem teďka si dal trošku pauzu s chlastáním“. 

Tak příjemný zážitek, video je opravdu povedené.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *