Search
Close this search box.

Když nechcete sériovku – 3. díl – Láďa Bartůněk zasahuje

Celý článek Zatímco první dva díly našeho seriálu Když nechcete sériovku, byly vždy věnované úpravám strojů jedné značky, nyní nastává malá změna. Ukážeme si vytuněné koloběžky různých značek, které však spojuje práce jednoho, hezky česky řečeno, úpravce. Takříkajíc renesančního člověka Ládi Bartůňka.

 

Vážně netuším, jak to Láďa může všechno stíhat… koloběžky pod značkou Koloběžky Brandýs prodává i půjčuje, ve smyslu tohoto článku je navíc „customizuje“ – dává sériovým strojům originální komponentové složení a nezřídka i nový lak a grafiku. Když se na něj obrátíte, postaví vám na míru ryze závodní stroj, ale také „normální“ koloběžku, terénní nebo musherský speciál. Zkrátka cokoliv, na co si vzpomenete.

Láďa Bartůněk | Foto Ivo Dvořák
Láďa Bartůněk | Foto Ivo Dvořák

Tohle by se ještě dalo stíhat docela v pohodě. Jenže Láďa Bartůněk má v Brandýse nad Labem také IT firmu BBBart s kamenným obchodem. Aby toho nebylo málo, tak ještě provozuje portál NaStupátku.cz, s partou Kobra pořádá pravidelné vyjížďky a sám aktivně závodí. V letošním ročníku Rollo ligy skončil na celkovém 13. místě. Kromě toho působil jako šéfmechanik na letošním koloběžkovém Giru. Tak to už by mohlo stačit i přes moji obavu, že jsem stejně na něco zapomněl.

Takže koukejte na několik Láďových úprav koloběžek Kickbike, Yedoo a Doxtor. Je to čistá radost!


Upravené koloběžky z dílny Ládi Bartůňka


Související články

Když nechcete sériovku – 1. díl – koloběžky Sixteen v custom verzích

Když nechcete sériovku – 2. díl – koloběžky Friend. Nikdy dvě stejné…


Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *