Search
Close this search box.

Kolobcast #19 – Na koloběžce natěžko (i nalehko). Cestování s bagáží

Snad pochopíte, že oslavy 10. výročí založení Přibližovadel jsou jednou za deset let, takže jsem kvůli nim musel minulý týden posunout pravidelný nový díl koloběžkového podcastu čili kolobcastu. Ono se této epizodě bůhvíproč tak nějak vůbec nechtělo na svět. Na nahrávání nebyl dostatečný klid, toho štěkajícího psa jsem však v záznamu nechal – bude to tak autentičtější :-) Nicméně nový díl je k poslechu a o čem pojednává, to říká jasně titulek – o cestování s bagáží. Tak dobrý poslech a šťastnou cestu!

 

Ony zmíněné porodní bolesti tohoto dílu kolobcastu ale ještě nejsou všechno. Na konci totiž prozrazuji, že podcastové povídání o koloběžkách a koloběhání nebude nekonečné… že zkrátka každá věc má svůj konec. Ale říkám toho víc – poslechněte si to sami :-)

Každopádně také jsem zde slíbil odkazy na články zde na Přibližovadlech, které se týkají převážení bagáže na koloběžkách. Jsou sice i v popisku podcastu, ale dávám je i sem:

Jak vozit bagáž na koloběžce – Kostka Trip natěžko
Bagáž na koloběžce vol. 2 – řídítkové brašny Acepac
Zadní nosič Kostka – těžká doprava na koloběžce
S koloběžkou nalehko natěžko – drobnosti pro footbikepacking
Budete ji chtít vozit. Rámová dvojbrašna pro Yedoo Wolfer/Trexx

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *