Koloběžky se vrací do Brna!

Celý článek Po delší odmlce, kdy koloběžkáři v Brně zůstali bez domovského přístavu, avizujeme spuštění koloběžkového obchodu v centru Brna – na Hybešce. Přijeďte si k nám vybrat nějaké to cool koloběžkářské příslušenství nebo náhradní díly, pro nový stroj, na servis či jen tak poklábosit o radostech i strastech života s koloběžkou.Sortiment

Aktuálně máme v nabídce kompletní sortiment rožnovského výrobce Mibo, nejprodávanější modely od hanušovické Kostky i brněnskou speciálku Sixteen. Nechybí ani „kapesní“ koloběžky Micro. Ke všem hotovým kolobkám u nás nakoupíte i bohaté příslušenství – blatníky, brašny, blikačky, zvonky, košíky, stojánky, pláště či oblíbené přilby-kokosky Nutcase. A co nemáme, rychle dodáme! :-)

Koloběžky se vrací do Brna!
Prodejna Cyklospeciality, Hybešova 14, Brno
Koloběžkové středy

Každou středu od 13:00 do 17:00 hod se vám budu věnovat já, „Rtep“, v koloběžkové poradně. Pokusím se začátečníkům poradit s výběrem toho nejvhodnějšího stroje a dodám i pár rad do začátku. Rovněž se stává tradicí středeční popracovní vyjížďka – „trhněte si“ s námi nohou a poznejte brněnské cyklotrasy. Informace o místu srazu a trase dostanete každou středu na prodejně, případně na Facebooku.

Festival Cyklospecialit se závodem koloběžek

Jelikož to s kolobkami myslíme vážně, přibude na letošním Festivalu Cyklospecialit samostatný závod koloběžek, v němž můžete změřit své síly s dalšími nadšenci a vysoutěžit zajímavé ceny. Závod se koná 26. 9. 2015 na Janově hradě, v krásném prostředí Lednicko-valtického areálu. Trasa bude shodná se závody Bromptonů a bude mít délku 8 km – ostatně, na to již Přibližovadla upozornila a závod naleznete i v přibližovadláckém kalendáři.

Speciální edice

Máte-li rádi věci speciální a neobvyklé, mohly by vás zaujmout námi připravované edice oblíbených modelů koloběžek. Ve spolupráci s výrobci chystáme několik opravdových specialit. První ochutnávka je decentní – koloběžka Mibo Mastr v barvě „British Racing Green“ na bílých ráfcích obutých do plášťů Schwalbe Big Apple a na přání doplněna i bílými bowdeny. K předobjednávce dostanete vak na koloběžku zdarma (více informací na e-shopu).

Koloběžky se vrací do Brna!
Mibo Mastr – British Racing Green
Kamenné prodejny a e-shop

Najdete nás v Brně na adrese Hybešova 14 – a na webu ZkusKolobku.cz.
Jakékoliv dotazy vám rád zodpovím na e-mailu petr@zkuskolobku.cz.
Přidat si nás můžete také na Facebooku.
Přímý vstup na e-shop: http://www.cyklospeciality.cz/kolobezky/.

Z Brna dodáme zboží do 3 dnů i na naše filiálky ve Zlíně, v Českých Budějovicích, Praze a také na Slovensko do BratislavyKošic.

Petr „Rtep“ Mejsnar


Sdílej:

4 komentáře

  1. Dobrý den. Současná praxe je taková, že když si vyberete a objednáte jakoukoli koloběžku z našeho sortimentu, odešleme ji na Slovensko do Bratislavy nebo Košic, kde si ji můžete osobně vyzvednout bez poplatků za dopravu. V budoucnu plánujeme naskladnit obě prodejny několika nejprodávanějšími modely koloběžek. Tak snad vše půjde, jak má.

  2. DD, cháním světlo do kostky uni, zadní do té klícky v blatníku.. pochodím u vás?? ph.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *