Search
Close this search box.

První jednokolkový Try One Weekend už za 14 dní!

Celý článek Zatímco koloběžky se pomalu stávají mainstreamem, jednokolky jsou oproti nim – a všem dalším „normálním“ přibližovadlům – stále ještě doslova superminoritou. Není tedy divu, že koloběžkových akcí a závodů máme plný kalendář, kdežto ty jednokolkové abyste lupou pohledali. Jedna skvělá akce však už brzy vypukne!Pokud čtete Přibližovadla.cz pravidelně, jistě máte ponětí o brněnské jednokolkové škole Try One. Tu založil a vede Adam Ade Gerža, který kromě toho, že je špičkovým trialovým jezdcem (3. místo z ME), „trpí“ nutkáním jednokolky – promiňte mi to blbé slovo – popularizovat. Dostat je mezi více lidí, než je pár „podivínů“, kteří zjistili, že mít dvě a více kol není vůbec nutnou podmínkou nejen pro jezdění kupředu (ale také dozadu), nýbrž i pro skákání, provádění nejrůznějších triků a dalších výstředností.

O jednokolkových akcích, pořádaných v rámci festivalu Pelhřimov – město rekordů, jste už na Přibližovadlech mohli číst zdetady. Za 14 dní však proběhne v Adeho režii v brněnském Středisku volného času Legato první Try One Weekend. A můžete si být jisti, že to bude pecka!

Try One Weekend 2015

Univězdy v Brně, „kolaře“ nevyjímaje

Zapište si do svých kalendářů: pátek až neděle 17.–19. 4. 2015, Středisko volného času Legato Brno-Kohoutovice. Co se bude dít? Je připraven program pro všechny jezdce od úplných začátečníků až po největší esa, a to ve všech jednokolkových disciplínách. Budete se moci zúčastnit flatových a freestylových workshopů s Radkem Šmejdířem – jedním z našich nejlepších „fletařů“, Adam Gerža se bude věnovat absolutním začátečníkům, trialové workshopy povede Honza Řeháček (vicemistr světa, jeden z nejlepších českých jezdců). Kdo má rád jezdění v lese – kterého je v Kohoutovicích vrchovatě – může vyrazit na crosscountry vyjížďku s Markem Tomečkem.

Do toho se bude hrát „pinec“ a fotbálek, diskutovat o jednokolkách i ježdění, budou se promítat videa. V sobotu nám Tomáš Horák, který loni objel ČR na jednokolce, poví, jaké to bylo dát si sólovou jízdu o délce 2 150 kilometrů natěžko… a další a další aktivity pro všechny jednokolkami postižené jedince.

Try One Weekend
Torzo Marka Fabiana. Chcete se s ním seznámit naživo? Přijeďte o víkendu 17.–19. 4. 2015 do Brna…

Přijedou ovšem i další hosté! Maďarský jezdec světové třídy Mark Fabian (vicemistr světa, několikanásobný mistr Evropy a jeden z nejlepších jezdců vůbec), na dvou kolech dorazí skvělý trialista Vašek Kolář (několikanásobný mistr světa, Evropy a ČR v biketrialu) a také hvězda BMX flatlandu Dominik Nekolný (mistr světa 2014, 2× vicemistr světa, mistr severní Ameriky 2012, 7× mistr ČR). Jinak řečeno, na jednokolkovém víkendu 17.–19. dubna v Brně prostě budete v té nejvybranější společnosti…

Veškeré další praktické informace najdete na webu www.tryone.cz, jen předesílám, že pro mimobrněnské je zajištěno ubytování i přísun potravy a tekutin. Parta bude zcela jistě skvělá, takže vy, kteří jste se ještě nerozhodli, neváhejte!


Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *