Yedoo Steel S2016 – na první pohled

Střední velikostní třída koloběžek, klasika s větším předním a menším zadním kolem – to jsou stroje s koly 20/16 palců. Mezi nejnovější přírůstky této stále oblíbené kategorie patří také „Jedůčko“ ocelové řady Steel, model Yedoo S2016. Proč jej tedy neotestovat? Zatím však ale přináším jen první pohled, teprve podruhé (nebo už podruhé :-) ) na Přibližovadlech v podobě krátkého videa. 

 

Ještě ale pár slov – byť podstatné jsem se snažil říci a ukázat v následujícím videu. Tato Steelka S2016 je, stejně jako dříve testovaný velký model S2620 (recenzi čtěte zde), zástupcem cenově dostupnější kategorie koloběžek Yedoo (v porovnání s hliníkovou kolekcí Alloy). 

Když píši o ceně, tak Yedoo Steel S2016 stojí ke dni vydání tohoto článku 7 590 Kč, srovnatelný hliníkový model Yedoo Rodstr (recenze zde) je o dva tisíce dražší. Za nižší cenou stojí levnější materiál, vyšší hmotnost, odlišná technologie výroby, a tak dále, nicméně… stále jde o koloběžku s výbornými užitnými vlastnostmi, dobře navrženou geometrií a betonově tuhým rámem. Ale to už se opakuji po tom, co říkám i ve videu, takže koukejte.

Podrobná recenze bude následovat tentokrát už brzy (což je zhruba za týden), protože něco už mám na této koloběžce najeto. Ale předjímat výsledky nebudu – dnes je to skutečně jen první pohled.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *