Do další dekády. PF 2021 Přibližovadla.cz

Ve svém loňském vánočně-novoročním přání jsem se mýlil. Sice to bylo v lehké nadsázce, ale napsal jsem doslova „…pro nás koloběžkáře je rok 2020 jasným rokem strojů s koly 20/20 palců“, abych vzápětí doplnil „nebo ne?!“. Ne. V tomto roce se na Přibližovadlech objevila jedna jediná dvacet dvacítka. Nevadí, zajímavé to bylo i tak.

 

Když jsem si udělal filtrovanou kávu a využil filtrování koloběžek podle velikostí kol (viz lajfstajlový článek), okamžitě jsem zjistil, že tou jedinou příslovečnou výjimkou, potvrzující pravidlo, je krasavice Yedoo Dragstr Pro z tuningové dílny Dušana Demoviče. Nic víc. Nevadí. Naopak převažovaly velké koloběžky, kterým jsem kromě několika recenzí věnoval také obsáhlé dvojdílné téma. Poprvé se na Přibližovadlech objevila také elektrika a podruhé – po deseti letech – i nejmenší koloběžka na trhu. Samozřejmě netvrdím, že Přibližovadla jsou barometrem koloběžkového dění, nicméně soudě podle čtenosti, se vám takto namíchaná náplň našeho webu líbila. 

Do další dekády. PF 2021 Přibližovadla.cz

Rok 2020 byl na Přibližovadlech rokem změn a novinek. Konečně (!) jsem se dokopal k redesignu a hlavně k vytvoření responzivní funkcionality tak, abyste mohli tento web komfortněji prohlížet na smartphonech. Nikdo mi za to nenadával, tak věřím, že vám to přišlo k duhu.

V roce 2020 také přibyl multimediální obsah. Začal jsem dělat krátká „představovací“ videa koloběžek, publikovaná před samotnou podrobnou recenzí testovaných strojů. A hodlám v tom pokračovat a snad je i vylepšit. Před nedávnem jsem také spustil koloběžkové podcasty čili kolobcasty. Pro ty z vás, kteří neradi čtou, a mají rádi pohádky na dobrou noc :-)

Nicméně příští rok budeme slavit 10leté výročí Přibližovadel! Nevím, zdali budu dělat ohňostroj či párty na Hradě, nějak to ještě vymyslím. Každopádně všem, kteří tento koloběžkový web čtete – ať už jste s Přibližovadly od začátku nebo jste zde poprvé –, moc děkuji.

Přeji vám klidné a požehnané Vánoce, pod stromečkem pak ideálně něco se dvěma koly spojenými stupátkem. Ale i ty bačkory nebo trenky se hodí :-) Ať vám to v příštím roce jezdí, a hlavně… buďte zdraví!

Váš vrchní přibližovadelník, Petr Lindner

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *